Vážení kolegové,

Rád bych navázal na naši dosavadní spolupráci a navrhl Vám další společné téma.

 

Poskytujeme podnikatelům a občanům bezplatnou online právní podporu ve všech právních tématech pro situace spojené s koronavirem na webu http://www.koronavirus-pravo.cz.

 

Rádi bychom proto i Vám nabídli spolupráci při poskytování podpory podnikatelům a občanům kraje Vysočina.

 

Jsme připraveni se podílet na Vámi organizovaném projektu anebo nabídnout naši podporu ke sdílení na vašich webových stránkách a v dalších informačních kanálech. Můžeme také dohodnout spolupráci s kolegy z odboru reg. rozvoje.

 

Právní podporu už od 16. 3. nabízíme bezplatně. Chceme tak podpořit české podnikatele a občany v krizové době. V rámci této podpory

–        k dnešnímu dni jsme zodpověděli více než 250 dotazů podnikatelům a celkově více než 1400 dotazů občanům a samosprávám,

–        zapojili jsme do bezplatné podpory přes 40 právníků,

–        máme aktuální obsah a široký rozsah zodpovězených témat,

–        všechny odpovědi zveřejňujeme.

 

Pro info, aktuálně nyní pracujeme v Moravskoslezském kraji na projektu poradenství pro podnikatele na krajské platformě www.rychla-rada.cz. Jde o projekt iniciovaný MSK, partnery jsou Czechinvest, krajská Hosp. komora, právní stránku řeší Frank Bold Advokáti. V tuto chvíli také připravujeme podobný portál ve spolupráci s Libereckým krajem. Spolupracujeme také s Hospodářskou komorou, některými jejími regionálními pobočkami a dalšími asociacemi (viz info níže).

 

Níže v mailu jsou pro info podklady pro technickou stránku spolupráce a texty o existenci bezplatné právní podpory.

 

Mohu Vám také zavolat a dohodnout s Vámi konkrétní parametry spolupráce.

 

Věříme, že naše podpora může mnoha lidem pomoci v situacích, které přináší tato nelehká doba.

 

Děkuji Vám za reakci a jsem Vám k dispozici,

Martin Fadrný, Frank Bold Advokáti, tel. 775 154 079,

www.koronavirus-pravo.cz 

www.fbadvokati.cz

www.frankbold.org

 

 

INFO O PROJEKTU A PARTNERECH

 

Tým advokátní kanceláře Frank Bold Advokáti, člen konsorcia Frank Bold, má více než 20 let zkušeností a řadu úspěchů i v mediálně známých kauzách, garantujeme vám nejvyšší odbornou kvalitu právní podpory.

 

Po necelém týdnu fungování se centrum online právní podpory pro situace spojené s koronavirem stalo největší on-line právní platformou v ČR k tomuto tématu, aktuálně spolupracujeme s více než 40 právníky, zobrazujeme již stovky odpovědí na dotazy. 

 

Partnery projektu již jsou vedle Hospodářské komory také Asociace malých a středních podniků, Česká komora architektů, Národní síť zdravých měst a další.  

 

Právníci Frank Bold jsou také partnery právní poradny členům Hospodářské komory ČR a poskytují právní konzultace v rámci projektu Moravskoslezského kraje www.rychla-rada.cz. Připravujeme také podporu pro Liberecký kraj na žádost hejtmana.

 

 

ZAHÁJENÍ SPOLUPRÁCE, TECHNICKÉ INFO, MOŽNOSTI SDÍLENÍ OBSAHU

 

 

  1. Aktuální vzorové texty pro Vaše členy vysvětlující fungování poradny pro soc. sítě, newsletter a TZ najdete zde. Naší kontaktní osobou pro média je Pavla Hloušková, tel. +420 734 440 603, pavla.hlouskova@fbadvokati.cz.

 

  1. Doprovodné grafické podklady naleznete ve složce grafika.

 

  1. Bannery lze využít na webu či u příspěvků na sociálních sítích. Prolink bannerů “Web” ideálně vést na: https://koronavirus.frankbold.org.

 

  1. Příklad toho, jako mohou jednotlivé varianty vypadat, naleznete ve složce Ukázky.

 

  1. Dále je možné zprostředkovat návštěvníkům možnost položit dotaz do poradny. V případě Vašeho zájmu Vám zašleme unikátní odkaz, abychom mohli dotazům Vašich členů přiřadit prioritu. Prolink bannerů “Dotaz” lze také vést přímo na náš dotazníkový formulář.

 

  1. Jednotlivé odpovědi lze sdílet či přebírat s uvedením zdroje. Je možné využít načítání článků přes RSS feed, či v jednodušší variantě vložit vnořené okno. Varianta RSS si může partner plně upravit do vzhledu svého webu. Varianta vnořeného okna zobrazí výsek webu poradny, je tak neupravitelný.

 

  1. Můžeme s Vámi připravit konkrétní obsah pro Vaše členy např. formou výběru nejaktuálnějších dotazů v sektoru pro Váš newsletter nebo jiný kanál nebo formou webinářů. V případě zájmu se ozvěte Pavle Hlouškové, kontaktní osobě pro média.

 

Naší kontaktní osobou pro technické řešení a sdílení obsahu je Michal Kuk, tel. +420 770 199 902, michal.kuk@frankbold.org.

Naší kontaktní osobou pro média je Pavla Hloušková, tel. +420 734 440 603, pavla.hlouskova@fbadvokati.cz.