Pravidla Návštěvní knihy (NK)

  • Vyjádřete se zde, pokud chcete sdělit: pochvalu, poděkování, kritiku, nápady, připomínky, otázky (měly by se týkat obecně Herálce), aj. podobné sdělení.
  • Kniha je moderovaná, tzn. příspěvky jsou schvalovány
  • Vulgární a podobně nevhodné texty nebudou autorizovány
  • Spamování a rozsáhlé propagace např. jiných webů nebo článků jsou zakázané
  • Pro lepší orientaci se vyjadřujte srozumitelně (tzn. „normální“ název jména a srozumitelné texty).

Pokud neporušíte tato jednoduchá pravidla, těšíme se na Vás v naší NK.

 

Příspěvky ze staré verze NK

 

Napiště nový záznam do knihy návštěv

 
 
 
 
 
* - povinné pole
8 entries.
Jana Stollova wrote on 23.2.2020 at 20:00:
Už píšu třetí zprávu a zatím nic. Kdo mi to vysvětlí ???
Jana Stollova wrote on 23.2.2020 at 19:58:
Dobrý den, chtěla bych touto cestou dát obci Herálec na vědomí, že sobotní masopustní průvod byl skvělý. Vypracované masky, dobrá kapela, vše podtrženo krásným počasím. Je potřeba ty naše kluky podporovat, dělají dobrou věc, která obec může zviditelnit a kdo jim nepřeje, je podle mě velký škarohlíd. Jsou skvělí a už se těším na příští rok. Moc všem děkuji a očekávám, že jim nějak, podle možností a svědomí poděkuje i vedení obce. 🌷
Jana Štollová wrote on 18.11.2019 at 9:23:
Dobrý den, je na těchto obecních stránkách někde odkaz na náš kulturní dům ? Nemohu to najít, prosím, nasměrujte mě. Pokud není, doplňte. Děkuji.
Ondřej wrote on 27.6.2019 at 12:20:
Mohli by jste nechat svítit pouliční osvětleni celou noc když se tady pohybuje ta puma
Josef wrote on 1.2.2019 at 10:08:
Připojuji se s díkem a super nasazením při řešení sněhové situace v obci. Zároveň by mne zajímalo zda naše obec ve spolupráci se sousedními obcemi mohou nějak zasáhnout nebo již nějak zasáhli při řešení situace na silnici č.350 ze Svratky do Svetnova, stav této je letošní zimu katastrofáln. Je to opravdu takový problém tento úsek prosolit a věnovat mu péči jako v letech předchozích? Pokud obce nemají zájem či se tohoto problému nechcou aktivně účastnit, převezmou to do svých rukou zřejmě řidiči sepsáním petice, kteří tuto komunikaci denně využívají, aby se dostali do zaměstnání a zpět. Kdo denně po této silnici nejezdí nepochopí, děkuji.
Šimon Gregor wrote on 15.1.2019 at 14:52:
Chci pochválit všechny, kdo se starají o perfektnou zimní údržbu silnic v naší obci. Díky organizátorům a panu starostovi
Šimon Gregor wrote on 15.1.2019 at 11:48:
Chválím všechny za perfektně udržované silnice v naši obci. Dík chlapům a panu starostovi
Jiří wrote on 14.1.2019 at 20:14:
Dobrý den , tak po dlouhé době nám zima ukazuje co dokáže. Dnes jsem měl možnost navštívit dvě sousední obce a porovnat jak stíhají odklízet nástrahy zimy. Svratouch a Herálec jsou celkem v pohodě a myslím si , že si s přídělem sněhu docela vědí rady . Třetím místem byla Svratka a tam to je teda nářez. Před vjezdem do Svratky by měla být půjčovna tanků.Závěrem dík Herálecké četě za nasazení při úklidu sněhu.